Systemy PPOŻ i oddymiania

Bezpieczeństwo odgrywa priorytetową rolę w projektowaniu, wytwarzaniu i eksploatacji urządzeń, budynków i innej infrastruktury towarzyszącej człowiekowi. Obostrzenia formalno-prawne i ogromny nacisk instytucji na całym świecie na zachowanie bezpieczeństwa ludzi i mienia we wszelkich sferach działalności, stwarza możliwości spokojnego działania i gwarancję pewnej przyszłości.

W obecnej dobie systemy sygnalizacji przeciwpożarowej są koniecznością. Zalecana jest ona szczególnie przedsiębiorcom.
Systemy sygnalizacji przeciw pożarowej pozwalają na szybkie wykrycie zwarcia, ulatniającego się gazu czy pożaru, gdy jest on w początkowej fazie. Szybka reakcja w tego typu wypadkach jest tutaj kluczowa. Nasze systemy p.poż. powiadamiają najbliższą jednostkę Straży Pożarnej. Dźwiękowy system ostrzegawczy włączany jest w chwili, gdy pojawia się zagrożenie, następnie uruchamiany jest system gaszenia ognia.

Nasza firma działa kompleksowo, nie tylko dostarczając, lecz również montując i uruchamiając systemy oddymiania i systemy ppoż. Nasza oferta obejmuje m.in.:
dostawę urządzeń, montaż odpowiedniego okablowania, montaż urządzeń, uruchomienie systemu, odbiór oraz przeszkolenie użytkowników końcowych.

Strona główna | Oferta | Uprawnienia i Certyfikaty | Kontakt | Polityka prywatności

Copyright © NETSYSTEM S.C., ul. Racławicka 4, 33-300 Nowy Sącz
Systemy Alarmowe, Monitoring IP nowy sącz, stary sącz, limanowa, gorlice, powiat nowosądecki

Realizacja projektu: Verakom

projektowanie stron Nowy Sącz