Monitoring (telewizja dozorowa CCTV)

Monitoring to elektroniczny system zabezpieczeń, którego podstawowym zadaniem jest zwiększanie poczucia bezpieczeństwa w domu czy firmie oraz ochrona dóbr materialnych przed kradzieżą lub dewastacją.

Bardzo często wykorzystuje się monitoring do kontroli pracowników w firmie co sprawia, że praca staje się bardziej wydajna.
Dzięki wysokiej jakości kamerom telewizji przemysłowej, instalacje tego typu są w stanie skutecznie zapobiegać rozbijaniu szyb, malowaniu graffiti na murze, kradzieży lub dewastacji samochodu. Ponadto, możliwość rejestracji zdarzeń w postaci materiałów wideo sprawia, że instalacje monitoringu wizyjnego są również pomocne dla policji w ściganiu sprawców powyższych przestępstw.

Najskuteczniejszym zabezpieczeniem domu lub firmy przed włamaniem i dewastacją jest połączenie instalacji monitoringu wizyjnego z systemem alarmowym. Takie rozwiązanie pozwala na efektywne wykrywanie włamań przy pomocy instalacji alarmowej, natomiast dzięki systemowi monitoringu wizyjnego możemy obejrzeć zaistniałe sytuacje i wykorzystać nagrania z kamer do ścigania przestępców.

Dla klientów z Nowego Sącza i okolic zainteresowanych usługą monitoringu - mamy specjalną ofertę która obejmuje:
- krótki termin realizacji usługi
- specjalną ofertę cenową

Strona główna | Oferta | Uprawnienia i Certyfikaty | Kontakt | Polityka prywatności

Copyright © NETSYSTEM S.C., ul. Racławicka 4, 33-300 Nowy Sącz
Systemy Alarmowe, Monitoring IP nowy sącz, stary sącz, limanowa, gorlice, powiat nowosądecki

Realizacja projektu: Verakom

projektowanie stron Nowy Sącz