Sieci komputerowe

Głównym przeznaczeniem sieci komputerowej - ideą dla której została stworzona i wciąż jest ulepszana i rozwijana - to ułatwienie komunikacji pomiędzy ludźmi, będącymi faktycznymi użytkownikami sieci. Sieć umożliwia łatwy i szybki dostęp do publikowanych danych, jak również otwiera techniczną możliwość tworzenia i korzystania ze wspólnych zasobów informacji i zasobów danych.

Korzystając z sieci, ludzie mogą komunikować się szybko i łatwo przy wykorzystaniu odpowiednich programów komputerowych i oferowanych w danej sieci usług sieciowych.
Nasza firma posiada szeroką ofertę w zakresie projektowania, instalacji
i utrzymania sieci komputerowych.
Zapewniamy pełną obsługę, obejmującą wszystkie etapy wdrażania systemu. Od zapoznania się z potrzebami klienta, projektu, aż po instalację i konfigurację urządzeń sieciowych, a skończywszy na stałej opiece serwisowej.
Wraz z budową i montażem okablowania sieci komputerowej realizujemy dedykowane sieci zasilania elektrycznego dla obwodów komputerowych wraz z dostawą zasilaczy awaryjnych UPS. Projektujemy i wykonujemy lokalne okablowanie strukturalne sieci komputerowe w standardzie Ethernet, Fast Ethernet, ATM, Gigabit Ethernet.

Strona główna | Oferta | Uprawnienia i Certyfikaty | Kontakt | Polityka prywatności

Copyright © NETSYSTEM S.C., ul. Racławicka 4, 33-300 Nowy Sącz
Systemy Alarmowe, Monitoring IP nowy sącz, stary sącz, limanowa, gorlice, powiat nowosądecki

Realizacja projektu: Verakom

projektowanie stron Nowy Sącz